O společnosti

 

Pronájem vlastních nemovitostí | Milenium 3000 spol. s r.o.

 

Historie

 

Společnost Milenium 3000 spol. s r.o. zakládá v květnu 1999 pan Antonín Drbohlav a soustřeďuje se zejména na pronájem vlastních nebytových prostor. V současnosti má společnost Milenium 3000 (včetně jednatele podnikajícího též jako fyzická osoba) cca 50 nájemníků.

 

Současnost

 

Největší nemovitostí, kterou společnost Milenium 3000 spol. s.r.o. vlastní a pronajímá, je areál bývalého masokombinátu Chomutov, který je přebudováván na zónu pro střední a drobné podnikatele "Dvorské lány" při silnici tvořící obchvat města a spojující před Chomutovem hlavní silnice na trase Chomutov - Praha a Chomutov - Karlovy Vary. V areálu jsou k pronájmu k dispozici kanceláře (popřípadě celá administrativní budova), skladovací prostory, obchodní a výrobní prostory, zpevněné plochy k parkování, prostory ke zřízení ubytovny, prostory pro opravy a údržby vozidel apod. Všechny tyto prostory jsou s nepřetržitou ostrahou v oploceném areálu. Objekt má 6 nákladních ramp pro nakládku a vykládku zboží a je napojen na veškeré inženýrské sítě, s možností parkování uvnitř i před areálem. Dobrá dostupnost MHD.

Aktuálním projektem je budování obchodního centra v prostorách bývalé hlavní pošty Chomutov  pod názvem  "GALERIE POŠTA". Celková plocha obchodních prostor k pronájmu je cca 1.600 m2 se záměrem vybudování obchodní pasáže cca 18-ti až 20-ti obchodů o velikostech od 36m2 do 85 m2. Prostory jsou vhodné zejména pro zřízení kavárny, mléčného ocného baru s dětským koutkem, dále pro  prodejny obuvi, oděvů, doplňků, květin, tabáku, vinotéky, poskytování služeb atd.

V současnosti patří mezi nejvýznamnější nájemníky například: Rossmann spol. s r.o., DELIKOMAT s.r.o., EMONS Spedice s.r.o., SCANWEST, INTER CARS, REN COMPANY, CELNÍ SPRÁVA, ARCHILIGHT, CINEX, QEMS a další.

Po dohodě se zájemci zajišťuje společnost Milenium 3000 spol. s r.o. rekonstrukci či úpravu interiérů pronajímaných objektů na míru dle přání zájemců. V případě zájmu uzavíráme dlouhodobé smlouvy, které umožňují zhodnocení vložených investic do pronajatých prostor.

Okrajově se společnost zabývá pronájmem bytů, a to konkrétně v Chomutově, v cihlové zástavbě v centru města a luxusní bytové jednotky v Praze 6 - Bubeneč.

 

Developer

 

Kromě výše uvedených pronájmů vlastních nemovitostí se společnost zabývá i developerskou činností (podílela se např. na realizaci obchodních center Globus - Chomutov a Tesco - Karlovy Vary). V této souvislosti vykupuje pozemky.